Ciekawe miejsca

Nietypowe pomysły walentynkowe

Już we wtorek większość z Was będzie świętowało Dzień Zakochanych ze swoją drugą połówką. Jeśli jeszcze nie macie pomysłu, jak spędzić ten wyjątkowy czas, spieszymy z podpowiedziami.

Wycieczka na … most miłości

Nic tak nie scala związku, jak potwierdzenie uczucia, które żywimy do siebie. Tego wieczoru możecie dać jego wyraz, zabierając ukochaną lub ukochanego na most miłości, a tam na jego balustradzie powiesić oznaczoną Waszymi imionami kłódkę. Niemal każde większe miasto w Polsce posiada przynajmniej jeden taki most:

 1. Wrocław – Most Tumski;
 2. Łódź – most w parku im. Józefa Poniatowskiego;
 3. Warszawa – Most Poniatowskiego;
 4. Gdańsk – most przy ul. Korzennej;
 5. Kraków – kładka Ojca Bernatka.

Zawieszona kłódka ma chronić przed rozstaniem. Pary z długim stażem mogą w ten sposób zagwarantować sobie szczęśliwy długotrwały związek.

Walentynkowy Tramwaj – Łódź

To propozycja dla osób, które chciałyby spędzić ten wieczór obcując z kulturą. Teatr Muzyczny w Łodzi oraz galeria handlowa Port Łódź przygotowały dla nich niezwykłą wieczorną podróż specjalnym walentynkowym tramwajem. Pojazd wyruszy we wtorek 14 lutego. Będzie kursował w godzinach 18.00 – 21.00, a trasa, jaką pokona w tym czasie to pętla przy ul. Północnej a pętla IKEA przy Porcie Łódź. Dla pasażerów przygotowano muzyczną niespodziankę, drobne upominki oraz zaproszenia na kawę i ciastko do Portu Łódź!

Musical walentynkowy – Łódź

14 lutego można też spędzić słuchając na żywo najpiękniejszych muzycznych przebojów. Taką atrakcję przygotowała dla wszystkich zakochanych Akademia Muzyczna w Łodzi (ul. Żubardzka 2a). będzie to musical pt. Bo to się zwykle tak zaczyna. W programie usłyszymy takie utwory, jak: All I Ask of You (Upiór w operze); Miłość rośnie wokół nas (Król Lew); Na orbicie serc (Taniec wampirów); Tej historii bieg (Piękna i bestia); Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał (Czerwone Gitary). Wykonawcami będą studenci Katedry Musicalu oraz zaproszeni studenci kierunków: wokalistyki estradowej i choreografii.
Cena za bilet: 20zł i 10zł.

Walentynkowa impreza sportowa – Gdańsk

To opcja dla osób, które po pierwsze – chcą wyjechać ze swojego miasta, a po drugie – uwielbiają aktywnie spędzać czas wolny. Stadion Energa Gdańsk i park rozrywki FUN ARENA zapraszają zakochanych na specjalny walentynkowy turniej „Para na parę”. Uczestnicy będą musieli wykazać się umiejętnością pracy zespołowej, ale również sprytem, szybkością i wytrzymałością. Chętni zmierzą się w 7 dyscyplinach:

 • wyścig na gokartach,
 • tor przeszkód na czas w strefie parkour i kalisteniki,
 • gra w zbijaka na trampolinach,
 • wyścig samochodami zdalnie sterowanymi,
 • paintball elektroniczny,
 • pokoje ucieczek,
 • test wiedzy o Stadionie Energa Gdańsk.

Dla najlepszych przewidziano pulę nagród m.in. bilety do kina, na kręgle czy siłownię.

Turniej odbędzie się 14 lutego (wtorek) o godz. 18.00. Liczba miejsc – ograniczona. Rezerwacje przyjmowane są pod numerem telefonu (+58)768 84 44.

Wstęp: 199zł od pary.

źródła: lodz.eska.pl; nocowanie.pl; stadionenerga.pl; fot. pixabay.com

Kliknij aby dodać komentarz

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POPULARNE TEMATY

MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top