Reklama

Oferujemy w naszym portalu różnorodne formy reklamy. Można wybrać formy standardowe, pakiet promocyjny lub formy niestandardowe. Dzięki elastycznemu podejściu do naszych klientów możemy przygotować ofertę specjalnie dla firmy i produktu.

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy otwarci na każdy temat. Tworzymy zgrany zespół ludzi doskonale znających rynek mediów. Wiemy co oznacza wizerunek publiczny i staramy się podążać za trendami kreującymi nowoczesny marketing reklamowy. Na zlecenie jesteśmy w stanie przygotować szeroką ofertę, uwzględniającą Państwa potrzeby. Opracujemy prezentację zawierającą dostępne formy reklamy w naszym serwisie i gwarantującą skuteczność działań marketingowych. Nie mamy sztywnych cen, jesteśmy elastyczni i dopuszczamy negocjacje w przypadku zlecenia oferty indywidualnej uwzględniającej niestandardowe rozwiązania.

W sprawie umieszczania ofert reklamowych niestandardowych w portalu prosimy o kontakt telefoniczny z naszą redakcją lub poprzez formularz kontaktowy dostępny w dziale KONTAKT


Przestrzeń reklamowa w portalu


MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top