Redakcja

Redaktor Naczelny / Wydaca Portalu

Absolwent UWr na Wydziale Stosunków Międzynarodowych oraz studiów podyplomowych na kierunku Funduszy Strukturalnych UE. Od wielu lat aktywnie funkcjonuje w obrębie internetu w dziedzinie marketingu i reklamy. Zainteresowania: polityka, sport, historia, socjologia, filozofia, religioznawstwo, programowanie i grafika komputerowa.

Redaktor

Dziennikarka i managerka, autorka kilkudziesięciu wywiadów i reportaży. Studiowała w Toruniu, gdzie ukończyła dziennikarstwo i politologię. Od siedmiu lat działa w mediach. Od 2012 roku jest managerką zespołu cygańskiego Bogdan Trojanek & Terne Roma. Tego samego roku dołączyła do teamu boksera Mariusza Wacha, w którym odpowiada za kontakt z mediami.

Współpracuje z kilkoma redakcjami i portalami. Czas wolny najchętniej spędza w górach i na siłowni. Motto: „Musicie od siebie wymagać nawet gdyby inni od Was nie wymagali!” – Św. Jan Paweł II.

Redaktor

Autorka tekstów, socjolog, filolog. Każdą wolną chwilę poświęca swoim pasjom, których w ostatnim czasie jest coraz więcej. Uwielbia podróżować, pisać i gotować. Jak na Wodnika przystało wie, co to artystyczna dusza: maluje, nałogowo robi zdjęcia i urządza znajomym mieszkania. Uzależniona od kawy i truskawek. Najczęściej można ją spotkać w kawiarni z książką lub na spacerze z ukochaną psiną nad Stawami Jana. Ostatnio swoje pasje próbowała urzeczywistnić powołując od życia Centrum AGABA.

Redaktor

Absolwentka Wydziału Filologicznego UŁ, doktor nauk humanistycznych w dziedzinie literaturoznawstwa. Jej pasją jest nauczanie języka łacińskiego i kultury antycznej oraz prowadzenie autorskich warsztatów rozwijających kreatywność, przedsiębiorczość i umiejętności twórcze. W wolnym czasie najchętniej czyta, gotuje, albo wędruje po górach. Do najnowszych zainteresowań Kamili można zaliczyć zgłębianie wiedzy na temat mocy naturalnych afrodyzjaków oraz stosowania metody blended learning w pracy dydaktycznej.

Operator kamery / Mojafigura TV

Doświadczony operator, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi na Wydziale Operatorskim i Realizacji Telewizyjnej. Wieloletnie doświadczenie m.in z TVP, TVN, ARD, ZDF i wieloma innymi stacjami telewizyjnymi ugruntowały niezwykłe zdolności pracy operatorskiej i montażowej oraz realizacji telewizyjnej”.

Operator kamery / Mojafigura TV

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych. Od kilku lat promuje polską muzykę również na swoim autorskim kanale FINE TUNE. Dziennikarz, producent, PR-owiec, scenarzysta, operator i montażysta – człowiek renesansu. Zainteresowania: sztuka audiowizualna, kultura, komunikacja interpersonalna.

Redaktor

Mieszkanka Gdańska. Od roku prowadzi swój vlog, w którym przewijają się tematy związane głównie ze zdrowym odżywaniem ale także podróżami czy modą. Dziennikarstwo to jej odskocznia od życia codziennego, możliwość poszerzania horyzontów oraz poznawanie nowych ludzi.

Fotoreporter

Absolwentka kierunku Turystyka i Rekreacja oraz Filologia Południowosłowiańska. Od 10 lat jestem wegetarianką. Interesuje się fotografią i staram się rozwijać w tym kierunku, choć wiem, że przede mną jeszcze długa droga. Oprócz fotografii moją największą pasją są kraje bałkańskie, w szczególności Serbia – kraj, który pokochałam od pierwszego wejrzenia. Jestem wielką miłośniczką gór oraz przyrody. Każdą wolną chwilę najchętniej spędzałabym na górskim szlaku.

Operator kamery / Mojafigura TV

MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top