Ekologia w kuchni

Międzynarodowe Targi Natura Food i beECO 2016

W dniach 7-9 października w łódzkiej Hali Expo już po raz dziewiąty odbyły się targi Natura Food i po raz piąty towarzyszące im targi ekologiczne beECO. Swoje stanowiska ze zdrową żywnością zaprezentowało około 350 wystawców z Polski, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Szwecji, Grecji, Włoch, Czech, Litwy i Niemiec.

Targi żywności ekologicznej i naturalnej to wydarzenie zaliczane do ścisłej czołówki tego typu imprez w Europie Środkowo-Wschodniej. W gronie wystawców jak co roku można było spotkać zarówno firmy dobrze rozpoznawalne na polskim rynku, jak i oryginalnych przedsiębiorców dopiero debiutujących ze swoją ofertą.

Warto wiedzieć, że organizowane w Łodzi targi żywności ekologicznej i naturalnej NATURA FOOD to także doskonała okazja do spotkań biznesowych branży spożywczej, kosmetycznej i menedżerskiej. Co roku targi odwiedza ponad 12 tysięcy osób – przedstawiciele handlowi, kadra menedżerska, osoby odpowiedzialne za zakupy w sieciach handlowych i sklepach wielkopowierzchniowych, właściciele sklepów, hurtownicy, jak również szefowie kuchni oraz klienci detaliczni.

Interesujecie się targami żywności, a nie mieliście okazji wziąć udziału w tegorocznej edycji tego wyjątkowego wydarzenia? Zapraszamy do zapoznania się z naszą fotorelacją po sobotniej wizycie na targach.

Foto: Kamila Mrozek-Kochanek

Kliknij aby dodać komentarz

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POPULARNE TEMATY

MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top