Dekoracje

Dekoracje świąteczne

Zaczął się ulubiony miesiąc wszystkich fanów dekoracji i ozdabiania mieszkań. W grudniu mamy największą możliwość do eksperymentowania.

Początek grudnia to dobry moment na zastanowienie się, jakie dekoracje nas interesują. W tym roku królują ozdoby wykonane własnoręcznie. To dobra okazja, aby zacząć przygotowywać takie ozdoby, co zawsze wymaga nieco więcej czasu. Podpowiadamy, z czego możemy wybierać!

Niesłabnącą popularnością cieszą się dekoracje z drewna. Jeśli brakuje nam zdolności (lub sprzętu) do samodzielnego wycinania kształtów z deseczek, warto poszukać już wcześniej przygotowanych. Zazwyczaj jest to jasne drewno, które można dowolnie barwic, malować lub ozdabiać. Przy takiej pracy mogą pomóc nam dzieci!

christmas-830460_640

Innym pomysłem może być przygotowanie szytych ozdób na choinkę. Szczególnie modne są w tym roku serduszka i gwiazdy w kolorach czerwieni lub odcieniach szarości. Wystarczy na wybranej tkaninie odrysować ulubiony kształt, zszyć oraz wypełnić wełną lub wypełnieniem do zabawek.

heart-233732_640

Jeśli możesz pochwalić się zdolnościami do pracy z szydełkiem masz jeszcze więcej możliwości do zaprezentowania talentu. Od prostych gwiazd do skomplikowanych bombek, aniołów czy krasnali- jest w czym wybierać! Choinka z takimi dekoracjami będzie wyglądać bardzo atrakcyjnie!

christmas-1046072_640

W zeszłym tygodniu prezentowaliśmy przepis na pierniczki, które również stanowią ciekawą formę dekoracji. Można je zawiesić na tasiemce i będą wyraźnie odcinać się na tle zielonych gałązek. Poza tym czy może być coś lepszego od ozdób, które można schrupać!?

christmas-1817782_640

Niezmiennie warto wykorzystywać naturalne ozdoby, które występują na co dzień i łatwo je zdobyć a przy niewielkim nakładzie prac mogą stanowić piękną dekorację drzewka czy stołu. Suszone plastry cytryny, pomarańcza czy jabłka, laski cynamonu powiązane w pęczki, orzechy włoskie polakierowane na złoto, szyszki pociągnięte srebrną farbą czy sztucznym śniegiem będą pięknie prezentować się w salonie.

christmas-tap-541662_640

Kliknij aby dodać komentarz

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POPULARNE TEMATY

MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top