Ciekawostki

Wynajem świątecznych swetrów jako pomysł na biznes?

Kojarzycie uwielbiane w latach 80-tych bluzki, bluzy i sweterki z motywami świątecznymi? Warto wiedzieć, że na początku 2001 roku te kiczowate nieco świąteczne sweterki powróciły do łaski, za sprawą mody na przyjęcia zwane „Ugly Christmas Party”.

Współcześnie pulowery w bałwanki, renifery i Mikołaje uważane są za hit sezonu nie tylko w USA, ale i w Polsce. Te najbardziej kojarzące się z Bożym Narodzeniem wypada nosić jednak tylko w wyjątkowym miesiącu – czyli w grudniu.

Podobno w Ameryce 16 grudnia niektórzy obchodzą nawet Narodowy Dzień Brzydkiego Świątecznego Swetra (National Ugly Christmas Sweater Day). Jeśli Wy też kochacie święta i drobne przyjemności z nimi związane, załóżcie choć  w Wigilię cieplutki sweterek w choinki czy renifery i noście go z dumą do dżinsów lub legginsów.

 Czy zdawaliście sprawę, że modę na noszenie świątecznych sweterków można wykorzystać jako oryginalny pomysł na własny biznes? Jeśli macie ochotę założyć, ale niekoniecznie kupować obciachowego sweterka ze świątecznymi motywami,  może skorzystacie z zagranicznych portali oferujących wypożyczenie tego rodzaju części garderoby? Wynajem świątecznego sweterka wydaje się dobrym rozwiązaniem szczególnie dla bywalców świątecznych przyjęć i niepowtarzalnego stylu.

 Może trudno to sobie wyobrazić, ale Amerykanie wręcz nie wyobrażają sobie świąt bez przyjęcia, na które przychodzi się w ,,brzydkim” sweterku. Pewnie dlatego to oni wymyślili wypożyczalnie strojów, w ofercie których znajdują  się również ,,słitaśne” swetry z misiami, bałwankami, pingwinkami, czy kolorowymi bombeczkami.

 Odkąd amerykański dzień brzydkiego świątecznego sweterka staje się coraz bardziej popularny, rośnie również zainteresowanie nimi wśród klientów. Co symbolizuje noszenie takich świątecznych sweterków? Na pewne swobodne podejście do mody oraz dystans do siebie i ochotę do dobrej zabawy. Ciekawe, czy amerykański pomysł na sweterkową wypożyczalnię sprawdziłby się również w polskich warunkach?

Źródło: bankier.pl/infolinia.com

Foto: Pixabay.com

Kliknij aby dodać komentarz

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POPULARNE TEMATY

MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top