Popularne

Wiosna. Nowa Ty?

Każda kobieta jest na swój sposób wyjątkowa. Wraz ze zbliżającą się wiosną – chętniej zakładamy sukienki i spódnice – często w bardziej odważnych kolorach. Szukamy nowych torebek, których i tak mamy już kilka, ale cieplejsze dni bardziej sprzyjają odświeżeniu garderoby.

Nie od dziś wiadomo, że kwieciste sukienki są romantyczne i modne. I niezwykle kobiece. W sezonie Wiosna/Lato – poza kolorami ziemi, wody i chmur – będzie modna również czerwień – klasyka sama w sobie, która niezaprzeczalnie kojarzy się z miłością i namiętnością, ale wcale nie jest przeznaczona tylko na walentynkowe stylizacje.

W garderobie nie powinno zabraknąć też eleganckich sukienek i klasycznych stylizacji. Damski garnitur czy ołówkowe, casualowe sukienki sprawdzą się nie tylko podczas oficjalnych spotkań, ale i wydarzeń o charakterze rodzinnym, np.: podczas chrztu czy rodzinnego obiadu. Wiosna sprzyja zakupom, ale ważne, by wybory były świadome. Ważne jest również, by mieć na względzie, że sukienki powinny być dopasowane do sylwetki – w przeciwnym przypadku – mogą uwydatnić drobne niedoskonałości.

Warto – od czasu do czasu – przypomnieć sobie słowa Angeliny Jolie: „To może zabrzmieć jak banał, ale kiedy czujesz się piękna i silna w środku – to widać na zewnątrz„. Trzeba pamiętać, że nowa sukienka nie sprawi, że będziemy szczęśliwsze, bo szczęście najpierw trzeba odnaleźć w sobie. Sukienki powinny być tylko dodatkiem i w ładny sposób podkreślać atuty naszej sylwetki.

Kliknij aby dodać komentarz

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POPULARNE TEMATY

MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top