Aktualności

W co się ubrać na firmową Wigilię?

To jak się mamy ubrać na firmową wigilię zależy od miejsca, w którym będzie świętowanie. Jeśli w firmie, w której pracujemy obowiązuje dress-code to firmowa wigilia będzie doskonałą okazją aby pokazać się z innej, może dotąd nieznanej strony? Może też z bardziej kobiecej strony… Tym bardziej, jeśli na co dzień jednak chętniej wybieramy spodnie niż sukienki…

Wigilia w restauracji

Dobrze wiedzieć, że wigilia firmowa w restauracji to jeszcze nie jest okazja aby zakładać suknie wieczorowe, nawet jeśli jest to wigilia z ludźmi, którzy znają nas tylko z wersji sportowej. Dobrym wyborem – zamiast wieczorowych kreacji – będą sukienki koktajlowe albo modne zestawy: spódnica + bluzka czy spódnica + spodnie, ale zdecydowanie różniące się od tych, które zakładamy na co dzień do pracy. I zdecydowanie unikamy mundurków!

Wigilia w klubie

Imprezowo, ale ze smakiem – oto złota zasada. Żadnych króciutkich spódniczek, dżinsów i krzykliwych topów. Żadnych kreacji, którymi będziemy zwracać na siebie uwagę – przede wszystkim dlatego, że zwyczajnie nie wypada… Firmowa wigilia nawet w klubie to nie jest zwykle wyjście do klubu, więc umiar trzeba zachować. Co prawda podczas wigilii firmowej organizowanej w klubie możemy pozwolić sobie na więcej, ale z zachowaniem klasy – co jest jednak wskazane.

Wigilia w siedzibie firmy

Wydaje się, że w przypadku wigilii w siedzibie firmy wybór odpowiedniej sukienki nie jest wielkim wyzwaniem, ponieważ idealnym wyborem okazują się sukienki proste, które nie powinny się znacznie różnić od stylu, który towarzyszy nam na co dzień. Takie sukienki nadadzą bardziej uroczysty charakter wigilii obchodzonej w miejscu pracy. Doskonałym dodatkiem będą duże kolczyki. Tak czy inaczej – o biżuterii pamiętać trzeba. A na koniec… świetne dopełnienie w postaci torebki – małej, eleganckiej, przeznaczonej na specjalne okazje.

Kliknij aby dodać komentarz

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POPULARNE TEMATY

MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top