Dla niej

Sylwestrowe kreacje last minute. Sprawdź, bo być może masz je w swojej szafie!

Już pojutrze większość z nas będzie hucznie żegnać stary i witać nowy rok. Warto zrobić to nie tylko w dobrym towarzystwie, ale również mając na sobie coś ekstra. Jeśli jeszcze nie macie gotowej kreacji, to ostatni moment na dobór odpowiedniej kreacji. Zobaczcie, co mają w tej kwestii do powiedzenia styliści. Tym bardziej, że niektóre kreacje z pewnością zalegają w naszych szafach…

Błyszcz i lśnij jak gwiazda!

Styliści zachęcają, aby w kreacjach pojawiło się jak najwięcej połyskujących elementów, jak cekiny, kryształki czy ozdobne ćwieki. Warto też postawić na wszelkiego rodzaju błyszczące tkaniny. Także srebro i złoto mile widziane. Generalnie – im bardziej będziemy błyszczały, tym lepiej.

Ponadczasowa koronka

Moda na koronkowe ciuchy lubi powracać co jakiś czas. Tak dzieje się i tym razem. Dlatego też koronkowe sukienki czy body zestawione z krótką spódniczką, to absolutny strzał w 10-tkę. Tym bardziej, że dodają kobiecości.

Koronka to jeden z sylwestrowych hitów.

Bieliźniane sukienki

Lekko połyskujące często z koronkowymi wstawkami sukienki bardziej wyglądem przypominające halki niż kreacje wyjściowe, także są mile widziane na sylwestrowej sali. Co ważniejsze – w roli naszej sylwestrowej kreacji z powodzeniem może wystąpić … elegancka koszula nocna na przykład z satyny 🙂 .

Kwiecista rewolucja

Jeśli macie w swojej szafie sukienki w kwiaty, to również możecie się w nich pokazać w czasie sylwestrowej zabawy. Taki styl zaproponowały największe domy mody, jak Erdem, Kenzo czy Dolce&Gabbana. W takiej kreacji będziesz się czuła lekko i swobodnie i z pewnością zwrócić uwagę pozostałych. Mile widziane także dodatki zdobione tym właśnie motywem.

Źródło: sylwestrowo.pl; avanti24.pl
Grafika: pixabay.com

Kliknij aby dodać komentarz

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POPULARNE TEMATY

MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top