Dla niej

Nosisz większy rozmiar? Uważaj na te częste błędy modowe!

Błędy modowe zdarzają się każdej z nas, jednakże właścicielki krągłych kształtów powinny być na tym punkcie szczególnie uwrażliwione. W ich przypadku to prawdziwa katastrofa.

Nosisz większy rozmiar?

To oczywiście nie odbiera Ci szansy na świetny wygląd, pod warunkiem, że będziesz unikała tych błędów:

Ubrania w poziome wzory

Niestety tego typu printy powodują, że masywna sylwetka staje się jeszcze szersza. Poziome wzory odejmują nam też wzrostu.

Falbany

Gdy jesteś puszysta powinnaś ich unikać. Zwłaszcza tych w okolicy biustu, brzucha czy bioder. Dlaczego? Ponieważ powodują, że te partie ciała stają się jeszcze większe, a cała sylwetka mało kształtna.

Za duże rozmiary

To niemal standard wśród modowych błędów popełnianych przez właścicielki pełniejszych kształtów. Sięgając po za duże ubrania wbrew pozorom nie ukrywamy mankamentów figury, a jedynie dodajemy jej obszerności, a siebie wprawiamy dodatkowo w kompleksy.

Zabudowany dekolt

Ubrania z takim właśnie dekoltem wybierają najczęściej posiadaczki dość obfitego biustu – co przy puszystej sylwetce zdarza się bardzo często. Niestety w ten sposób powodują, że ich i tak masywne ramiona stają się jeszcze szersze.

Zbyt dużo czerni

Ten błąd nagminnie popełnia większość puszystych pań, robiąc swojej sylwetce krzywdę. Ubrane od stóp do głów na czarno jeszcze bardziej zaznaczamy mankamenty swojej figury, gdyż barwa ta „obrysowuje” wtedy naszą figurę.

Niedopasowana długość spódnic

W obawie przed tym, aby nie odkryć swoich niekształtnych lub zbyt masywnych nóg ich właścicielki decydują się na spódnice za kolano. W ten sposób nie tylko demaskujemy ten „feler”, ale dodatkowo odejmujemy sobie centymetrów.

Źródło: kobieceinspiracje.pl; domowa.tv
Grafika: pixabay.com

Kliknij aby dodać komentarz

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POPULARNE TEMATY

MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top