Dekoracje

Jesienne dekoracje prosto z ogrodu!

Zaskakujące jak wiele ozdób możemy wykonać sami. Nie potrzeba do tego żadnych skomplikowanych umiejętności dekoratorskich.

Jesień to najbardziej kolorowa pora roku. To moment, gdy po emocjach letnich wakacji odczuwamy potrzebę spokojniejszego działania. Gdy temperatura za oknem spada, coraz częściej myślimy o tym jak sprawić, aby nasze wnętrze było bardziej przytulne. Najprościej wykorzystać to, co daje nam nasz ogród! Różnokolorowe wrzosy, jarzębina, dzika róża a nawet mech o ciekawej strukturze w naszych rękach mogą stworzyć ciekawe dekoracje w całym domu. Nie wymagają one dużych nakładów finansowych a jedynie kreatywności i wyobraźni.

Jeśli mieszkamy w domu ciekawym sposobem jego dekorowania są wieńce lub łańcuchy. Można przygotować je własnoręcznie z korowych liści, wykorzystać szyszki, jarzębinę, suszone kwiaty, to, co mamy pod ręką. Jeśli mamy mieszkanie w bloku śmiało możemy przygotować taki wieniec w wersji mini i zawiesić go w pokoju, kuchni czy na balkonie. Dni wciąż są ciepłe, więc możemy zaprosić przyjaciół na podwieczorek na tarasie i w taki sposób umilić sobie wspólne spotkania. Do takiej ozdoby można również przymocować latarenkę lub małą świeczkę.

wreath-209469_640

Piękną ozdobą salonu są również suszone rośliny. Zachowują one żywą barwę i w promieniach jesiennego słońca są przepiękną ozdobą każdego pokoju. Idealnie sprawdzi się do tego miechunka, ale i suszone trawy, pałki, liście.

honesty-57879_640

Ciekawą ozdobą są również ozdobne warzywa. Mijałaś na straganie miniaturowe dynie w paski, kropki i w przeróżnych kształtach i kolorach? Stanowią one swoistą dekorację kuchni czy domu. Wystarczy je zebrać w większej ilości i nie wymagają już żadnych dodatków. Naturalna prostota sprawdza się w każdym wnętrzu.

gourds-204929_640

 

 

 

Kliknij aby dodać komentarz

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POPULARNE TEMATY

MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top