Dla niej

Jej wysokość krata

Krata to jeden z tych deseni, który praktycznie wcale nie wychodzi z mody, a to dlatego, że potrafi zdziałać wiele dobrego dla kobiecej sylwetki. Na dodatek można go nosić bez względu na wiek. Zobaczcie, jak wiele potrafi krata.

Trójwymiarowa na spódnicy

Świetnie maskuje szerokie uda. Sprawia, że ich linia staje niemal niewidoczna. Jeśli do tego zestawimy ją z atrakcyjną górą i dorzucimy takie modne dodatki, jak chwost oraz torba z frędzlami, efekt odwrócenia uwagi od naszych ud mamy murowany.

Skośna na sukience

To ratunek dla pań, których zmorą jest nieco zaokrąglony czy odstający brzuszek. Taki układ wzoru powoduje, że optycznie się on zmniejsza, a talia staje się nieco bardziej wyrazista. Dodając do niej króciutką narzutkę – taką, która nie sięga brzucha – uzyskujemy idealny efekt wyszczuplenia.

Drobniutka na spodniach

Stanowi pomoc dla pań, których zmorą są większe lub niekształtne łydki. Ten wzór powoduje, że stają się one drobniejsze. Jeśli dodatkowo postawimy na krój z wywijanymi nogawkami, to wizualnie również je wyszczuplimy.

Gęsta na bluzce (lub tunice)

To propozycja dla pań, które martwią się o zbyt mały biust. Najlepszy efekt uzyskają, gdy kratka pojawi się w towarzystwie motywów roślinnych oraz jeśli postawią na zupełnie gładkie: spodnie lub spódnicę.

Jak zatem widzimy nasza ukochana krata – zazwyczaj kojarzona z luzem, relaksem i jako wzór koszulowy – to „modowe panacuem” na wiele niedoskonałości damskiej sylwetki. Dowodzi to również temu, że modne trendy to nie tylko podstawowy element wybiegów, ale umiejętnie noszone, stają się przydatnym narzędziem w walce o atrakcyjny wygląd i lepsze samopoczucie.

Źródło: Tina 04/2018
Grafika: pixabay.com

Kliknij aby dodać komentarz

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POPULARNE TEMATY

MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top