Moda

Jak dobrze przygotować się na wielką imprezę? 3 proste triki, o których zapominamy

Z pewnością większości z nas wydaje się, że aby zagwarantować sobie świetną zabawę w czasie imprezy wystarczy założyć szałową kreację czy zadbać o dodatki. Jednak to nie wszystko. Poznaj patenty specjalistek.

Po pierwsze – relaks

Nic tak nie psuje zabawy, jak zmęczenie czy gonitwa niespokojnych myśli. Do tego, żeby imprezę, w której będziemy uczestniczyły zaliczyć w poczet udanych, powinnyśmy przyjść całkowicie wyluzowane i spokojne. Najlepiej w tym celu wybrać się z godzinę wcześniej na masaż relaksujący, masaż twarzy lub przynajmniej wziąć przyjemną kąpiel, która nas odpręży.

Po drugie – zadbane ciało, włosy i paznokcie

Zanim ozdobi je make up czy manicure powinnyśmy zadbać o jego ogólną kondycję. Przez wyjściem warto wykonać najprostsze zabiegi pielęgnacyjne, jak: manicure, pedicure, nałożenie na ciało rozświetlającego balsamu oraz kremu ujędrniającego, umyte i odżywione włosy. Skóra napięta i wygładzona, wypoczęta cera, wypielęgnowane paznokcie u rąk, ale i stóp, zdrowe i lśniące włosy – wszystkie te elementy powodują, że zachwycamy wyglądem, a przede wszystkim czujemy się świetnie same ze sobą.

Po trzecie – makijaż z efektem WOW!

Mówi się, że starannie wykonany i idealnie dobrany makijaż, to druga twarz kobiety. To prawda, ale moda imprezowa kieruje się nieco innymi zasadami. Tutaj warto postawić na oryginalność i nietuzinkowość. Nie należy przy tym bać się mocniejszych kolorów czy grubszych kresek.

Jak zatem widzimy nie tylko dobór kreacji idealnej na daną okazję, sprawi, że z imprezy wrócimy zadowolone, a na pozostałych gościach wywrzemy dobre wrażenie. Warto wcześniej zatroszczyć się o swoje samopoczucie oraz zadbać o kondycję ciała, włosów i paznokci. Te – teoretycznie niepozorne detale potrafią o wiele więcej, niż nam się wydaje.

Źródło: In Style maj/2018
Grafika: pixabay.com

Kliknij aby dodać komentarz

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POPULARNE TEMATY

MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top