Ciekawostki

Converse i jego pomysł na jesienne deszcze

Kochacie trampki? My też. To chyba jedne z najbardziej uniwersalnych i wygodnych butów, jakie można sobie wyobrazić. Prawdziwi fani tego rodzaju obuwia z pewnością znają markę Converse. I to właśnie ich powinna ucieszyć informacja, że już w połowie sierpnia b.r. pojawią się na rynku wyjątkowa jesienna odsłona tego obuwia. Co w niej niezwykłego?

Trampki inne niż wszystkie
Firma Converse to jedna z dynamiczniej rozwijających się producentów obuwia. Jej sukces tkwi w idealnym dopasowywaniu do potrzeb klientów. Tym razem są to wodoodporne trampki – idealne na jesienną słotę i niepogodę. Ochronę przed wilgocią zapewniają trzy elementy:

  • powierzchnia butów pokryta specjalną nieabsorbującą wody warstwą;
  • konstrukcja obuwia – język został połączony z cholewką, co zapobiega dostawaniu się wody do środka;
  • brak otworów wentylacyjnych;
  • wodoszczelny zamek – w modelu Converse Chuck Taylor All Star Selene dedykowanym wyłącznie kobietom .

Converse pomyślał również o kwestii bezpieczeństwa. Obuwie wyposażone jest w elementy odblaskowe wzdłuż pięty i na okrągłych sznurowadłach. Dzięki temu użytkownicy będą bardziej widoczni na drodze, a jak wiadomo jesień to pora szybko nadciągającego zmierzchu.

Kolekcja dostępna będzie w dwóch wersjach:

  • męskiej – Converse Chuck Taylor All Star II
  • damskiej – Converse Chuck Taylor All Star Selene .

Cena obuwia będzie wahać się między 289-419zł.

Z tego samego materiału wykonana została również odzież przeciwdeszczowa, co stanowi kolejne innowacyjne rozwiązanie Converse.

**źródło: st-yl-on.com; newonce.net

Kliknij aby dodać komentarz

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POPULARNE TEMATY

MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top