Dla niej

Biżuteria w zimowej odsłonie

Przygotowania do Świąt czy Sylwestra polegają nie tylko na zakupach, porządkach i przygotowywaniu pysznego menu. Nie bez znaczenia jest również to, w jakim wydaniu ujrzą nas inni. Dzisiaj krótki przewodnik po zimowej biżuterii czyli tych drobiazgach, które nadają idealny kształt naszej kreacji.

Srebro górą!

Tym razem styliści stawiają na ten szlachetny kruszec i proponują, aby srebrne ozdoby były jak najbardziej krzykliwe i rzucające się w oczy. Absolutny hit stanowią srebrne długie kolczyki, a najlepiej… jeden. Drugi zakryjmy włosami lub … po prostu go skróćmy. W ten sposób nawiążemy do królującego w tym sezonie trendu na lata 80-te.

Na szyi musi się dziać!

Szyja również znalazła się w centrum zainteresowania stylistów, którzy zachęcają nas , by ubrać ją w jak największą ilość naszyjników i to o różnej długości, a także utrzymanych w różnej stylistyce. Im więcej i bardziej oryginalnie – tym modniej 🙂 . Obowiązkowym elementem biżuterii na szyję jest choker ciasno ją obwiązujący. Stawiamy na jak najbardziej widoczne chokery, które mają być szerokie, grube i aksamitne.

Perłowy zawrót głowy

Dla pań, które lubią błyszczeć styliści przygotowali coś specjalnego, a mianowicie tak lubiane przez większość kobiet perły. Tym razem nosimy je nie tylko w uszach, ale również, jako kolie a także piękne bransolety.

Dłonie wyróżnione

…przez wyraziste i rzucające się w oczy pierścionki. Powinny występować w jak największych rozmiarach i przyciągać wzrok oryginalnym oczkiem. Najbardziej sprawdzą się motywy egzotyczne, a także bardziej wyszukane formy geometryczne.

*Źródło: elle.pl ; ikonamody.pl
grafika: pixabay.com

Kliknij aby dodać komentarz

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POPULARNE TEMATY

MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top