Dla niego

Biżuteria motywacyjna czyli jak moda pomaga dbać o sylwetkę

Biżuteria – najczęściej kojarzymy ją ze świecidełkami, które zdobią kobiece: dłonie, uszy, szyje. Jednakże niektórzy projektanci poszli o krok dalej i stworzyli specjalne ozdoby dedykowane osobom aktywnym, bo takich w naszym społeczeństwie przybywa w szybkim tempie – w tym także mężczyzn. Należy jej ich szukać pod hasłem biżuteria motywacyjna bądź sportowa.

Co to jest biżuteria motywacyjna?

Są to głównie: bransoletki, przywieszki na łańcuszki, przywieszki z łańcuszkami, które posiadają ozdobny grawer z hasłem motywacyjnym. Materiał, z jakiego zostały wykonane, to zarówno złoto i srebro. O wiele ciekawej prezentuje się jednak biżuteria sportowa wykonana z kamieni szlachetnych, które przybierają postać okrągłych koralików.

img_0857

fot.: gymjewellerypl

Co wyróżnia biżuterię motywacyjną od tradycyjnej?

Przede wszystkim cel, w jakim została stworzona. Nie są to błyskotki, które mają jedynie za zadanie podkreślić charakter uroczystości, na jaką się udajemy czy dodać nam uroku lub poprawić humor. Biżuteria motywacyjna to przede wszystkim swoisty identyfikator osoby, która ją nosi. W ten sposób bez słów komunikuje otoczeniu, że kocha aktywny styl życia i jest to jej pasja. Tego typu ozdoby dla aktywnych przypominają o celu, jaki sobie postawił jej właściciel. Noszone na ręku czy szyi, działają niczym zaczarowany talizman, który zawsze pomaga skupić się na założonym planie i nie rezygnować z niego. dzięki pomysłowości projektantów, biżuteria motywacyjna pomaga też stworzyć sportową modną stylizację na każdą okazję. Dzięki temu nie musimy rezygnować z ukochanego sportowego looku ani na chwilę.

img_7586

fot.: gymjewellerypl

Reasumując: biżuteria motywacyjna to modny i stylowy dodatek, ale nie tylko. To przede wszystkim sposób na wyrażenie siebie oraz podkreślenie swojego zamiłowania do aktywnego stylu życia. Hasła umieszczane na przywieszkach działają motywująco nie tylko na właściciela, ale również na otoczenie, w którym przebywa. Można ją też wykorzystać, jako unikalny prezent zachęcający innych do ruszenia się z kanapy.

****

Zdjęcia wykorzystane w materiale pochodzą ze sklepu GYM JEWELLERY PL. Jest to jedyny w Polsce sklep oferujący biżuterię sportową z kamieni szlachetnych, takich jak: turkus, onyks, lawa, agat. To materiały łatwo poddające się obróbce, ale wyróżniające się niezwykłą wytrzymałością. Dzięki dużemu zróżnicowaniu kolorów, jak i faktury pochodzących wprost z natury, biżuteria nadaje się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Szersza oferta sklepu:  www.facebook.com/gymjewellerypl/

Kliknij aby dodać komentarz

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POPULARNE TEMATY

MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top