Relaks dla ciała

3 najlepsze ośrodki SPA na świecie

Ośrodki SPA to miejsca wyjątkowe. Oazy spokoju pozwalające na odpoczynek fizyczny oraz relaks psychiczny i to pod czujnym okiem specjalistów tych właśnie dziedzin. Zatem jeśli szukasz sposobu na relaks przed– lub poświąteczny to sprawdź, które z nich są najlepsze i co mają do zaoferowania te miejsca.

Karaiby – Parrot Cay

Jeden z wielu tego typu rajów dla ducha i ciała znajduje się na wyspie Turks and Caicos (północne Karaiby). Na przybyłych gości czekają tu przede wszystkim osobne bungalowy, a każdy z nich z własnym basenem. Wszystko po to, aby żaden z gości nie zakłócił spokoju innych odpoczywających. Wizytówką tego miejsca są lekcje jogi udzielane przez najlepszych mistrzów na świecie oraz ajurwedyjskie terapie odnowy i niechirurgiczne kuracje antystarzeniowe.

Tajlandia – Golden Triangle

To miejsce wyróżnia już sam wygląd. do dyspozycji gości oddawane są wielkie namioty, wykonane z nowoczesnego i odpornego płótna. Ich luksusowe wyposażenie i warunki pobytu równoznaczne są z tymi, jakie oferują 5 gwiazdkowe hotele. W dowolnej chwili można też oddać się orientalnym zabiegom relaksacyjnym z trawą cytrynową i liśćmi limonki; tradycyjnemu masażowi tajskiemu lub wziąć udział w lekcjach jogi czy medytacji dostępnych 24 godziny na dobę.

Himalaje – Anada SPA

Ten wyjątkowy ośrodek polecany jest każdemu, kto marzy o prawdziwej regeneracji, a przede wszystkim chce odciąć się od świata. Nietrudno w nim zapomnieć o rzeczywistości. Anada SPA mieści się w przystosowanym i odrestaurowanym pałacu maharadżów. Goście mogą skorzystać z: kąpieli w podgrzewanym basenie pod gołym niebem z widokiem na Ganges i szczyty Himalajów, lekcje jogi i medytacji, ścieżki wodne dla mężczyzn i dla kobiet, zabiegi ajurwedyjskiej w 21 osobnych pokojach zabiegowych.

źródła:
ofeminin.pl; wyspazdrowia.pl
foto_ Nawalescape (pixabay.com)

Kliknij aby dodać komentarz

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POPULARNE TEMATY

MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top