Dla niej

Wzory, które wyszczuplają

Parafrazując słowa Tomasza Jacykowa, można rzec, że nie ma grubych kobiet, są tylko niewłaściwie dobrane ubrania. Niezbitym dowodem tego są chociażby wzory garderoby damskiej, które potrafią odchudzić sylwetkę o kilka dobrych rozmiarów. Dziś podpowiemy, które z nich powinny znaleźć się w szafie XXL-ki.

Wzory z misją

Nosisz rozmiar 42 i wciąż zastanawiasz się, jak wyglądać atrakcyjnie w swoich ubraniach? Nic prostszego. Poszukaj tych, które posiadają wzory sprzyjające Twojej większej sylwetce, a wybór jest naprawdę spory. Poziome lub ukośne paski – zarówno wąskie, jak i te całkiem szerokie sprawiają, że optycznie tracisz kilka kilogramów, a Twoja sylwetka zyskuje zwiewności. Najlepszy efekt uzyskasz, gdy wybierzesz sukienkę lub długą tunikę w ten właśnie deseń. Następna propozycja to kolorowe mazy – nie tylko nie pogrubiają sylwetki, ale również dodają energii Twojej kreacji i powodują, że sama stajesz się bardziej aktywna i zmotywowana do działania. Najlepiej jeśli będą je zdobiły stroje z dekoltem w kształcie Grubsza kratka – ponadczasowy hit, który nigdy nie wychodzi z mody także sprzyja wysmukleniu kształtów. Aby jednak tak się stało, musisz pamiętać o jednej zasadzie: jasna krata musi być mniejsza od ciemniejszej. Kolejny deseń sprzyjający pełniejszym kształtom to pepitka. Musisz jednak pamiętać, by zdobiła ona stroje o prostym fasonie czyli bez kieszeni czy zakładek i lekko przylegających do ciała. Bardzo pomocne do wymodelowania Twojej sylwetki, zwłaszcza, gdy chcesz zaznaczyć talię są również: nieduże wzorki graficzne, proste linie, ale również ostre wzory geometryczne jak: romb lub trójkąt. Twojej sylwetce pomogą również w wyraźnym optycznym wysmukleniu pasy podkreślające kształt ciała czyli powyginane pionowo. Sprzymierzeńcy Twoich kształtów to także wszelkiego rodzaju drobne wzorki, jak np.: kropki, groszki, kwiatki, kratka, paski.

***
Jak zatem widzisz, projektanci dbają o to, żeby w ich strojach każda z nas czuła się równie atrakcyjnie i dobrze wyglądała. Tobie pozostaje jedynie wybór odpowiedniej kreacji.

Kliknij aby dodać komentarz

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POPULARNE TEMATY

MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top