Edukacja

12 czytelniczych hitów za darmo tylko do końca listopada! Dołącz do akcji CZYTAJ PL!

Już dziś (2 listopada) rusza kolejna edycja jednaj z największych na świecie akcji promujących czytelnictwo CZYTAJ PL. W jej ramach miłośnikom spędzania czasu wolnego z książką udostępnionych zostanie łącznie 12 bestsellerowych pozycji polskich i zagranicznych autorów.

Lubisz chwytać za bestsellery? Teraz masz je całkowicie za darmo!

Blisko 500 polskich miast oraz mniejszych miejscowości zostało objętych akcją CZYTAJ PL, która potrwa do końca listopada b.r.. Dzięki pomysłodawcom miłośnicy bestsellerów już dziś mogą całkowicie za darmo zapoznać się z najnowszymi propozycjami i wyrobić sobie na ich temat własne zdanie. Na liście dostępnych tytułów znalazły się:

 1. „Historia bez cenzury 2” Wojciech Drewniak
 2. „Czterdzieści i cztery” Krzysztof Piskorski
 3. „Shantaram” Gregory David Roberts
 4. „Miasto Archipelag. Polska mniejszych miast”Filip Springer
 5. „Wanda” Anna Kamińska
 6. „Ślady” Jakub Małecki
 7. „Szczera prawda o nieuczciwości” Dan Ariely
 8. „Korona śniegu i krwi” Elżbieta Cherezińska
 9. „Księżniczka z lodu” Camilla Lackberg
 10. „Sekretne życie drzew” Peter Wohlleben
 11. „#WstydźSię!” Jon Ronson
 12. „Marek i czaszka jaguara” Marek Kamiński .

Jak zatem widzimy – wybór jest naprawdę spory i każdy powinien znaleźć pozycję, która umili mu czas wolny czy spędzany w podróży. Tegoroczna piąta edycja CZYTAJ PL jest o tyle wyjątkowa, że po raz pierwszy swoim zasięgiem obejmie również miasta poza granicami naszego kraju, jak: Dublin, Dunedin, Edynburg, Lwów, Norwich, Nottingham, Praga, Reykjavik, Dundee.

Co trzeba zrobić, aby móc włączyć się do akcji?

Po pierwsze pobrać na smartfona, czytnik czy dowolne urządzenie mobilne, na którym czytamy aplikację Woblink i wybrać zakładkę CZYTAJ PL. Po drugie odnaleźć jedną z 7 tysięcy wypożyczalni e-booków i audiobooków, które zlokalizowane zostały w miejscach użyteczności publicznej, jak chociażby przystanki autobusowe, a także restauracje czy szkoły. Po trzecie zeskanować kod QR, który znajdziemy na plakacie wypożyczalni, a następnie wybrać interesującą nas pozycję. Każdy użytkownik może zaprosić do udziału 5 osób, które będą miały ułatwiony dostęp – bez konieczności skanowania kodu.

****
Akcja CZYTAJ PL od początku swojego istnienia jest organizowana w ramach programu Kraków Miasto Literatury UNESCO.

Patronat nad akcją objął Minister Edukacji Narodowej.

*źródło: czytajpl.pl
grafika: pixabay.com

Kliknij aby dodać komentarz

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POPULARNE TEMATY

MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top