Świat i Wydarzenia

WOŚP zagra już 15 stycznia!

Dla fanów działalności Jurka Owsiaka mamy bardzo dobrą informację. Będzie można kibicować kolejnemu już 25 finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Emocje sięgną zenitu!

Po deklaracjach obecnej władzy na temat działalności Jurka Owsiaka oraz analizując stanowiska władz TVP jasnym było, że nie będzie nam dane oglądać finału WOŚP jak to było do tej pory na jednym z kanałów polskiej telewizji. Fani Owsiaka nie muszą się jednak martwić! Będą mogli śledzić na bieżąco postępy tegorocznej zbiórki charytatywnej. Do akcji wkroczyła grupa TVN, która wesprze w tym roku WOŚP i będzie transmitować na bieżąco kolejne akcje i licytacje fundacji. Finał rozpocznie się już 15 stycznia 2016! Przygotowania idą pełną parą!

Owsiak szacuje, że w tym roku do akcji przyłączy się 120 000 wolontariuszy w całej Polsce i za granicą. Będzie można odwiedzić jeden z 1600 sztabów w Polsce. A także spotkać się z wolontariuszami w jednym z 52 sztabów za granicą.

Finał rozpocznie się w „Dzień Dobry TVN” o 8.30. Następnie kolejne wejścia będą pokazywać licytację najbardziej wyczekiwanych złotych serduszek, „światełko do nieba” oraz sam wielki finał Orkiestry. W TVN24 będzie można na bieżąco sprawdzać postępy wolontariuszy. Poczynania Orkiestry będzie można oglądać również w TTV oraz na platformie Player.pl.

W tym roku Jerzy Owsiak z wolontariuszami zbiera fundusze na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na odpowiednią opiekę medyczną dla seniorów. Jak twierdzi sam organizator, te grupy w naszym społeczeństwie wymagają najwięcej pomocy. Nas na pewno tam nie zabraknie!

(Źródło: tvn24.pl)

 

Kliknij aby dodać komentarz

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POPULARNE TEMATY

MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top