Sport

Wings for Life World Run – wystartuje już w tą niedzielę!

Już 7 maja b.r. o godzinie 11 UTC już po raz czwarty z rzędu wystartuje Wings for Life World Run. Impreza kierowana jest nie tylko do miłośników biegania, ale również dla każdego, kto chce i lubi angażować się charytatywnie.

Bieg z misją specjalną w tle!

Pod nazwą Wings for Life World Run kryje się niezwykła impreza sportowa o globalnym charakterze. Niezwykła z kilku względów. Po pierwsze – to nie uczestnicy biegną do mety, a … meta goni zawodników. Po drugie – każdy wygrywa ten maraton, ponieważ sami wyznaczamy swój cel. Po trzecie – bieg zaczyna się w 24 różnych lokalizacjach na całym świecie. Wszędzie o tej samej godzinie.

W imprezie może wziąć udział każdy bez względu na stopień kondycji fizycznej. Zwłaszcza ci z nas, którzy lubią pomagać innym, gdyż Wings for Life World Run to impreza charytatywna. Cały dochód z niej przeznaczony jest na WSPIERANIE DZIAŁAŃ FUNDACJI MAJĄCYCH NA CELU REALIZACJĘ BADAŃ NAD RDZENIEM KRĘGOWYM.

Jak dołączyć?

Każdy chętny może uczestniczyć w biegu na dwa sposoby:

  • bezpośrednio – czyli przyjechać do Poznania i tam dołączyć się do biegnącej grupy;
  • zdalnie – pobierając specjalną aplikację na smartfona Wings for Life World Run i „uciekać” przed wirtualnym Samochodem Pościgowym. Można też wziąć udział w zespołowym biegu z aplikacją w swoim mieście. Dokładną lokalizację można znaleźć wchodząc na stronę wingsforlifeworldrun.com odszukując zakładkę Grupowe biegi z aplikacją.

REJESTRACJA możliwa jest pod adresem: registration.wingsforlifeworldrun.com .

***

Jeśli nie biegasz, również możesz wesprzeć działania na rzecz Wings for Life. Wystarczy, że zorganizujesz własną zbiórkę na ten cel i nagłośnisz ją odpowiednio. 100% zebranej w ten sposób kwoty, zostanie przeznaczone na badania nad rdzeniem kręgowym.

źródła: PnŚ (28.04.2017 – pasmo poranne TVP2); wingsforlifeworldrun.com;
grafika: pixabay.com

Kliknij aby dodać komentarz

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POPULARNE TEMATY

MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top