Turystyka

Mamy najlepszy luksusowy hotel w Polsce!

Planując tegoroczne wakacje warto zainteresować się miejscami, które zostały wyróżnione przez ekspertów w dziedzinie turystki i rekreacji. W tym roku to szczególne wyróżnienie przypadło polskiemu obiektowi, jakim jest Manor House SPA – Pałac Odrowążów.

Polski obiekt – doceniony przez międzynarodowe jury

Kilka dni temu, a dokładnie 18 czerwca w trakcie uroczystej gali w Grand Hotel Kronenhof Pontresina w Szwajcarii, międzynarodowa kapituła World Luxury SPA Awards, przyznała tytuł:

 • najlepszy luksusowy hotel SPA
 • najlepsze luksusowe Wellness SPA

właśnie temu mieszczącemu się w Chlewiskach (woj.mazowieckie) obiektowi. Wyróżnienie jest o tyle istotne, że w konkursie brały udział hotele, grupy hotelowe, resorty oraz ekskluzywne pensjonaty z całego świata. Pod uwagę brano takie elementy, jak:

 • poziom świadczonych usług
 • wybitne osiągnięcia danego obiektu
 • wpływ świadczonych i oferowanych usług na samopoczucie
 • aspekty zdrowotne świadczonych usług.

W głosowaniu brali udział internauci czyli goście oraz konsultanci branżowi. Swoje głosy oddawali oni w okresie od 15 lutego do 28 marca b.r.. Ostateczną decyzję podejmowało międzynarodowe jury.

Nadane wyróżnienie nie jest jedyne w historii tego kompleksu hotelowemu – a jednocześnie jednej z najstarszych rezydencji ziemiańskich na obszarze Polski. Do tej pory obiekt otrzymał również następujące tytuły i nagrody:

 • Najlepsze Holistyczne SPA w Polsce
 • Najlepsze SPA dla kobiet biznesu
 • Prestige SPA Awards
 • Złoty Standard w Obsłudze Gości
 • Medal Europejski przyznawanym przez Business Centre Club oraz Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny z siedzibą w Brukseli za innowacyjność i unikalność autorskiego programu odmładzającego, prowadzonego w ramach „Alchemii Zdrowia”.

Ponadto kompleksowi przyznano dwa ważne certyfikaty jakości VEGE i ECARF w kategorii „Hotel przyjazny dla osób z alergiami”.

***
Jeśli zatem jeszcze nie macie planów wakacyjnych lub chcecie podarować sobie odrobinę luksusu, to odwiedźcie koniecznie Manor House SPA. Możecie tam odpocząć w otoczeniu ponad 300-letniego starodrzewu, pomników przyrody oraz takimi niezwykłymi miejscami, ja Ogród Medytacji, a w nim: Kamienny Krąg, Witalna Wioska SPA lub unikalnym Ogrodem Zen.

źródła: informacja prasowa, www.tur-info.pl

Kliknij aby dodać komentarz

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POPULARNE TEMATY

MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top