Kultura

Łódzka Sukcesja – z nią nuda latem w mieście Ci nie straszna!

Już 24 czerwca rozpoczyna się sezon letni na tarasie na dachu Sukcesji. Wśród atrakcji: tematyczne imprezy, wieczory taneczne i plenerowe kino. 

W Sukcesji szalony weekend zaczyna się już w czwartek 🙂

Czwartki miną pod znakiem włoskich filmowych doznań. Od 6 lipca na kinomanów czekać będą niezapomniane wrażenia podczas „Polówki”. Piątki to czas żywiołowych imprez z DJem, natomiast w każdą sobotę odbędzie się muzyczno-taneczne przyjęcie w klimacie latino. Pierwsze z nich już w ostatni weekend tego miesiąca. Będzie naprawdę w czym wybierać.

Otwarcie sezonu tanecznego

W sobotę – 24 czerwca na tarasie Sukcesji, na gości czekać będą leżaki, zestaw do swingballa oraz huśtawki. Specjalnie przygotowany parkiet zagwarantuje idealne miejsce do tańca w gorących latynoskich rytmach.

Taneczne spotkania na dachu Sukcesji to cykl wakacyjnych spotkań dostępnych dla każdego. To także możliwość spędzenia czasu wśród przepełnionych pozytywną energią osób, nauka ognistych kroków tańca, rozgrzewająca muzyka oraz wiele dodatkowych atrakcji! Na parkiecie nie zabraknie gorącej salsy, namiętnej bachaty czy zmysłowej kizomby. A to tylko jedne ze style, które zawładną sercami uczestników.

W programie tanecznych wieczorów znajdą się m.in.: pokazy formacji bachatowej ze szkoły tańca Project Salsa, grupy Solo Ladies oraz animacje i zabawy. Każda minuta, począwszy od godziny 21:00 do 2:30, minie pod znakiem doskonałej rozrywki i relaksu. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Nieważne czy jest profesjonalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją taneczną przygodę. W każdą sobotę miesiąca aż do końca wakacji dobra zabawa gwarantowana.

Plenerowe kino w Sukcesji

Zapiski z Toskanii, Zakochani w Rzymie, Genua. Włoskie lato to tylko kilka projekcji, na które zaprasza Sukcesja przez całe wakacje. Cykl spotkań z filmem podczas plenerowego kina „Polówka” to niewątpliwa okazja do obejrzenia, nie tylko klasycznych produkcji, ale również niedawno wyświetlanych hitów kinowych. Pokazy filmowe to niezwykła okazja do spotkania z przyjaciółmi i spędzenia czasu na dachu Centrum na wygodnych leżakach.

Imprezy z muzyką klubową

Piątkowe, gorące wieczory z DJem to cykl żywiołowych imprez organizowanych przez kręgielnie Król Kul. Taneczna muzyka, parkiet, scena, grill i bar z koktajlami sprawią, że podczas podniebnych przyjęć na dachu goście przeniosą się wprost do wakacyjnego kurortu. W planach niesamowite imprezy tematyczne, wśród nich np.:  Piana Party czy Noc Spadających Gwiazd.
**
Jednym słowem lato w mieście spędzane na dachu Sukcesji zapowiadają się nadzwyczaj atrakcyjnie! Aby się o tym przekonać, musicie po prostu przyjść ! Pierwsza impreza już w tą sobotę!

źródło: informacja prasowa

Kliknij aby dodać komentarz

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POPULARNE TEMATY

MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top