Dom i Ogród

Jesienna dekoracja sypialni

Dekorując sypialnię skupiamy się na dodatkach w postaci lamp stojących, lampek, waz, miseczek, świec, suszonych roślin. Zapominamy, że to nie jedyny sposób na udekorowanie pokoju zgodnie ze zmieniającymi się porami roku.

Pościel to chyb najbardziej osobisty element dekoracji sypialni. Wszystko zależy od tego, jaki materiał lubimy najbardziej, jakie kolory sprawiają nam przyjemność czy chociażby, jakie łóżko stoi w naszej sypialni. Wszystko to ma bezpośredni wpływ na wybór ulubionego zestawu pościeli. Jednak warto pamiętać, że dziś mamy niezwykle szeroką gamę materiałów i wzorów do wyboru. Producenci starają się sprostać naszym oczekiwaniom nie tylko, co do jakości tkanin, ale również sezonowej zmienności upodobań co do kolorystyki.

Jesień to pora gdzie większość z nas wybiera pościel bawełnianą lub flanelową. Pluszowy dotyk kołdry to jeden z najmilszych usypiaczy o tej porze roku. Jak zatem możemy podkreślić nastanie jesieni?

Możemy, zaopatrzyć się w stonowane kolorystycznie poszewki, które jedynie barwą nawiązują do obecnej pory roku. Mogą to być pastelowe odcienie, jak i wyraźne oranże, brązy skontrastowane z zieleniami lub żółcią.

pillows-655245_1280

Dzieciom na pewno spodobają się kolorowe nadruki bezpośrednio nawiązujące do lasu, gór czy wprost do zwierząt je zamieszkujących. Kto może oprzeć się uroczej wiewiórce na poduszce? Jeśli lubisz wyraziste kolory, ale nie chcesz tak energetycznych kolorów na całej kołdrze zainwestuj w jesienną kapę!

coverage-339964_1280

Dla wybrednych znajdą się oryginalne wzory liści, kwiatów, drzew na spokojnym tle. Mogą występować jedynie na poduszkach lub i na poduszkach i na kołdrze. W tym drugim przypadku warto zadbać o gładki akcent, który uspokoi optycznie mnogość wzorów. Ostatnim krzykiem mody stały się pościele dwustronne! Z jednej strony wzorzyste z drugiej gładkie lub w kratę. Stanowią pewnego rodzaju urozmaicenie!

bed-1078919_1280

 

Kliknij aby dodać komentarz

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POPULARNE TEMATY

MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top