Dla niej

Jak zatuszować strojem zbyt obfity biust?

Mimo, iż jest powodem do dumy i podkreśla kobiecą atrakcyjność, to zbyt bujny powoduje, że niektóre z nas źle się z nim czują. Ponadto niewłaściwie wyeksponowany, sprawia, iż wyglądamy na tęższe niż jesteśmy. Jak przy pomocy odpowiednich strojów poradzić sobie z „biuściastym” problemem?

Asymetryczny krój

Obfity biust doskonale ukryją asymetryczne bluzki czy tuniki. Dodatkowo zamaskują brzuszek czy wydatniejsze biodra. Najlepiej stawiać na stroje z wyraźnie dłuższym jednym bokiem lub finezyjnym wykończeniem.

Portfelowy fason

Bluzki czy tuniki z zakładkami to kolejny sposób na ukrycie dużych piersi. Zwłaszcza, gdy zdecydujemy się na strój w ukośne linie czy wzory. Dodatkowo w ten sposób możemy ukryć wydatniejszy brzuch.

Pionowe wzory

Zbyt bujny biust skutecznie zatuszują również stroje w pionowe desenie. Im bardziej kontrastowy, tym bardziej wysmukli dekolt. Warto zadbać przy tym, aby wybierane stroje miały dłuższy rękaw – na tyle, by zasłaniał masywne ramiona, które często występują przy dużym biuście. Gdy chcemy przy okazji zabłysnąć wiedzą na temat najmodniejszych trendów, poszukajmy kreacji w kwiatowe lub fantastyczne aplikacje.

Dekolt w kształcie litery V

Tak zwany dekolt w serek to kolejny sprzymierzeniec obfitych biustów. Im będzie głębszy – tym osiągniemy bardziej wyrazisty efekt wyszczuplenia. Jeśli krępujemy się pokazywać biust w ten sposób, można zawsze wszyć w najwęższym miejscu koronkowy klin. Wtedy będzie nie tylko skromniej, ale również modnie.

źródło: 1001 porad (tygodnik); własne
grafika: pixabay.com

 

Kliknij aby dodać komentarz

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POPULARNE TEMATY

MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top