Świat i Wydarzenia

Jak przywitać Nowy Rok?

To pytanie pada już od początku grudnia. Co robisz w Sylwestra?

Jak pokazują badania, większość z nas wcale nie ma ochoty na szalone imprezy do białego rana w gronie często nieznanych nam osób.

To bardzo ważny moment w roku. Kończymy stary rok i witamy nowy pełni nadziei na nowe sukcesy, realizację marzeń i wyzwania. Mimo, że Sylwester już za rogiem nie każdy z nas ma zaplanowany ten wieczór. Podpowiadamy, spędź go tak, jak będzie dla Ciebie najlepiej! A może to oznaczać po prostu wszystko!

Seans filmowy

Nowy Rok z ulubionymi bohaterami filmów lub seriali? Czemu nie! Wystarczy ulubiony fotel lub kanapa, ciepły koc, mruczący kot czy tulący się pies, sterta ulubionych przekąsek i ukochany film. My stawiamy na Pretty Woman! To już tradycja!

Sylwester aktywnie i z pasją

Można ten dzień potraktować jak normalny dodatkowy dzień wolny od pracy. Postawić sobie wyzwanie, które chodziło nam po głowie od dłuższego czasu np. skok ze spadochronem lub lot balonem. Wiele firm oferuje w ten dzień zniżki na swoje usługi lub dodatkowe pakiety Sylwestrowe.

Wyjazdowo

Oczywiście najlepiej gdybyśmy mogli ten czas spędzić w „luksusie”, jakim jest np. weekend w SPA. Tam zajmą się nami kompleksowo i na pewno wrócimy wypoczęci i zrelaksowani. Możecie wybrać się na zagraniczny wyjazd. Kilka godzin w samolocie i możecie spacerować po piaszczystych plażach Hiszpanii. W agencjach turystycznych na pewno znajdzie się jakieś ciekawe Last Minute!

Kulturalnie

A może masz ochotę wystroić się w piękną suknię i szpilki i pobyć wśród ludzi kultury i sztuki? Warto zainteresować się ofertą Sylwestra organizowaną przez filharmonie, teatry czy opery. Może być trudno znaleźć o tej porze bilet, jednak nie jest to niemożliwe. Przez chwilę możemy poczuć jak to jest chodzić po czerwonym dywanie!

Niezależnie od tego gdzie spędzicie tegorocznego Sylwestra, życzymy Wam, aby ten Nowy Rok przyniósł same pozytywne zmiany i wydarzenia! Spełnienia marzeń i udanej zabawy!

Kliknij aby dodać komentarz

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POPULARNE TEMATY

MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top