Dla niej

Jak dopasować spodnie do sylwetki?

Spodnie – lubimy je bo są wygodne, a przede wszystkim bardzo uniwersalne. Niektóre z nas rezygnują z tego komfortu, ponieważ brak im wiedzy, jak dopasować spodnie do sylwetki, by czuć się, ale i wyglądać w nich naprawdę dobrze.

Wybieramy spodnie idealne

Dobrze dobrane do figury spodnie potrafią ładnie ją wymodelować. Poza tym… wpływają też korzystnie na nasze samopoczucie. Przecież każda z nas lubi słyszeć – zwłaszcza od koleżanek – że świetnie wygląda. Oto, jak je dobrać kiedy masz:

szerokie biodra lub/oraz masywne uda

  • postaw na spodnie z rozszerzającą się – już od linii kolan – nogawką; taki fason spodni sprawi, że nie tylko Twoje nieidealne kształty znikną, ale również optycznie wyszczupli i wydłuży nogi;

problem z wcięciem w talii

  • idealny lek na ten mankament sylwetki stanowią spodnie w kant ze średnim lub wysokim stanem; zrezygnuj natomiast z biodrówek oraz spodni do pasa;

przysadzistą sylwetkę oraz krótkie nogi

zainwestuj w długie spodnie zachodzące nogawkami na buty; sprzymierzeńcem takiej sylwetki są również spodnie w kant oraz spodnie z ciemniejszymi lampasami po bokach.

Jak zatem same widzicie, dobranie spodni do sylwetki nie jest aż takie trudne. Wystarczy chwilę dłużej spędzić w przymierzalni, aby uzyskać naprawdę zadowalający efekt końcowy.

Kliknij aby dodać komentarz

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POPULARNE TEMATY

MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top