Dla niego

Hitowe dodatki do męskich stylizacji – plecak, torba i aktówka

Nie tylko damskie, ale również męskie stylizacje wymagają dopełnienia. W tym sezonie styliści zachęcają panów między innymi do zainwestowania w plecaki, torby lub aktówki.

PLECAKI

Dlaczego właśnie plecak? Ponieważ jest wygodny. Pojemny. Dość uniwersalny i … dodaje męskiej stylizacji swoistego luzu. Styliści proponują przed wszystkim plecaki skórzane (licowe). Panowie powinni skoncentrować swoją uwagę na jak najbardziej klasycznych modelach, bez zbędnych ozdób. Utrzymane w typowo męskich barwach – jak czerń czy brąz. Tego typu plecaki polecane są do stylizacji miejskich lub casual. natomiast wykonane z materiału, kolorowe, lekkie i typowo sportowe plecaki nadają się zdecydowanie na wyjścia ze znajomymi czy siłownię. Płócienne plecaki w jaśniejszych odcieniach proponowane są dla panów, którzy preferują sportowy styl.

AKTÓWKA

Aktówki skórzane to propozycja dla panów ceniących sobie elegancję – także w codziennych stylizacjach. Aktówka sprawdzi się również, jako dodatek do biura czy na spotkanie biznesowe. Taki dodatek podkreśli dobry gust mężczyzny i jego styl.

TORBA

Torba skórzana do ręki to kolejna propozycja stanowiąca bardzo uniwersalny dodatek. Sprawdzi się ona zarówno w stylizacjach do pracy, na biznesowe spotkanie, a nawet luźniejsze wyjście. Przy czym panowie mają tu większy wybór, jeśli chodzi o kolorystykę. Dobrze jest zestawić ją z wiodącym kolorem danej stylizacji. Panowie powinni też zwrócić uwagę na torby ze stylowymi dodatkami, jak na przykład: nity lub naszywki. Ciekawy trend stanowią również torby stylizowane na stare i znoszone.

***
Na koniec mała zachęta – panowie nie obawiajcie się ożywiać swoich kreacji, podobnie, jak robią to kobiety. Eksperymenty z modą to nie tylko damska domena. Szukajcie inspiracji w czasopismach. Podglądajcie celebrytów i osoby z pierwszych stron gazet. Ufajcie też swojej intuicji lub … korzystajcie z damskich porad. Z pewnością skorzysta na tym stworzony przez Was look.

Źródło: Skarb 04/2017
zdjęcie: pixabay.com

Kliknij aby dodać komentarz

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POPULARNE TEMATY

MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top