Aktywny wypoczynek

GO*POW Snowboard Festival – odsłona czwarta

Jeśli wśród naszych Czytelników są amatorzy sportów zimowych – w szczególności snowboardu lub osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tą ekstremalną dyscypliną, niech koniecznie w dniach 18-19 listopada b.r. odwiedzą Wrocław. Obędzie się tam ciekawe sportowe wydarzenie czyli GO*POW Snowboard Festival.

Masa dobrej zabawy już po raz 4-ty!

GO*POW Snowboard Festival odbywa się w tym roku po raz 4-ty z rzędu. Impreza skierowana jest głównie do miłośników snowboardu z całej Polski. Mogą tam jednak zawitać i ci, którzy zamierzają dopiero rozpocząć swoją przygodę z tym sportem lub chcą mu się przyjrzeć z bliska. Program obejmuje liczne atrakcje. Na przybyłych czekają:

  • warsztaty – w czasie, których będzie można rozwinąć swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną związaną z samą dyscypliną, jak i wszystkim, co jest związane bez – i pośrednio ze snowboardem oraz tzw. „kulturą śniegu”;
  • filmy – o tematyce snowboardowej, zarówno produkcje polskie, jak i zagraniczne;
  • masa dobrej zabawy – czyli konkursy, prezentacje sprzętu, a także wspólnej zabawy na desce, bo będzie możliwe gdyż, we Wrocławiu postał nowy park trampolin wyposażony również w rampy do skoków na poduchę.

Nowa lokalizacja eventu stanowi jednocześnie jedną z licznych nowości, jakie zapowiada w tegorocznej edycji organizator. Inna z niespodzianek to również strefa Tattoo, w której uczestnicy będą mogli wykonać na miejscu tatuaż związany z górami, zimą i snowboardem. Nie zabraknie też większej ilości konkursów z atrakcyjnymi nagrodami od sponsorów i patronów imprezy. Wszyscy uczestnicy będą mogli też zjeść coś smacznego. O ich żołądki zatroszczą się lokalne foodtracki.

Zainteresowani mogą już nabywać bilety na imprezę m.in. za pośrednictwem strony: www.gopowfestival.pl

14606363_729222473891613_3551274508836505455_nźródło zdjęcia: https://www.facebook.com/GoPowFestival/

źródła:
http://gopowfestival.pl/
https://www.facebook.com/GoPowFestival/

 

Kliknij aby dodać komentarz

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POPULARNE TEMATY

MOJAFIGURA to serwis skierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych, ale nie tylko. Nasz portal umożliwia również zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia każdemu, kto chciałby spróbować nauczyć się żyć aktywnie i czerpać z tego przyjemność. Nasz zespół redakcyjny to mieszanka młodości i doświadczenia, która łączy pracę z pasją!

[FM_form id="1"]

Copyright © 2016 Wellness Styl

To Top